Щоб ваше екіпірування довго функціонувало пропонуємо вам засвоїти деякі правила догляду за одягом і взуттям, щоб не зіпсувавши зовнішнього вигляду, функціональних особливостей та форми. Оберіть потрібний тип екіпірування та ознайомтесь з офіційною інструкцією від виробника SBD Apparel.

 


 Як доглядати за поясом?

Щоб зовнішня поверхня шкіри та шви зберегли свій первісний вигляд, ми рекомендуємо використовувати звичайний чорний крем для взуття раз на 1-3 місяці. Нанесіть поліроль безпосередньо на шкіру, а потім відполіруйте до блиску.

Уникайте падіння або кидання ременя, оскільки це може призвести до пошкодження пряжки.

Як доглядати за наколінниками?

Ми рекомендуємо прати наколінники вручну у воді з м'яким миючим засобом (або спеціальним миючим засобом для неопрену/гідрокостюмів), після чого дати їм висохнути на повітрі у вертикальному положенні.

Віджимання в пральній машині може пошкодити наколінник, оскільки у вологому стані наколінники стають досить об'ємними і можуть бути защемлені або пошкоджені при віджиманні. Висока температура в пральній машині або сушарці руйнує гуму в наколінниках (що може спричинити усадку або крихкість).

Як доглядати за налокітниками?

Ми рекомендуємо прати налокітники вручну у воді з м'яким миючим засобом (або спеціальним миючим засобом для неопрену/гідрокостюмів), після чого дати їм висохнути на повітрі у вертикальному положенні.

Віджимання в пральній машині може пошкодити рукав, оскільки у вологому стані налокітники стають досить об'ємними і можуть бути защемлені або пошкоджені при віджиманні. Висока температура в пральній машині або сушарці руйнує гуму в рукавах (що може спричинити усадку або крихкість).

Як доглядати за кистевими бинтами?

Ми рекомендуємо прати кистеві бинти вручну теплою водою з м'яким миючим засобом, а потім дати їм висохнути на повітрі. Не можна прати або сушити в пральній машині, оскільки це може пошкодити матеріал, з якого виготовлені кистеві бинти.

Як доглядати за колінними бинтами?

Ми рекомендуємо прати колінні бинти вручну теплою водою з м'яким миючим засобом, а потім дати бинтам висохнути на повітрі.

Як доглядати за тріко?

Виперіть тріко вручну з м'яким миючим засобом у теплій воді і залиште його сохнути на повітрі. Не кладіть тріко в сушильну машину, оскільки висока температура може вплинути на матеріал виробу.

Як доглядати за футболкою?

Ми рекомендуємо прати футболку при максимальній температурі 30°C. Якщо можливо, дайте футболці висохнути на повітрі. Якщо ви змушені користуватися машинною сушаркою, ми рекомендуємо використовувати холодний режим.

Уникайте прасування надрукованого логотипу, оскільки це може пошкодити принт.

Як доглядати за гетрами та шкарпетками?

Ми рекомендуємо прати шкарпетки у воді температурою не вище 40°C, оскільки це забезпечить довговічність матеріалу та запобіжить будь-якій потенційній усадці від високої температури.

Після прання дайте шкарпеткам висохнути на повітрі. Ми наполегливо рекомендуємо не сушити шкарпетки в сушильній машині, оскільки висока температура може вплинути на матеріал шкарпеток.

Як доглядати за шапкою?

Ми рекомендуємо прати шапку в холодній воді і давати виробу висохнути на повітрі. Шапку не можна прати у пральній машині при температурі понад 30°C або сушити у сушильній машині.