Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Налокітники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

При заняттях пауерліфтингом руки спортсмена перебувають у постійному русі та ліктьовий суглоб піддається інтенсивним, часто екстремальним фізичним навантаженням. Це загрожує вивихом суглоба серйозною травмою, наслідки якої можуть зберегтися на все життя. Тому для спортсмена важливо використовувати екіпірування, що підстраховує лікоть під час руху. Не менш важливим є розігрів ліктьового суглоба, щоб забезпечити приплив крові в мускулатуру рук і попередити розтягнення зв'язок. З цією метою використовуються налокітники для жиму.

Як діють налокітники


Налокотники складаються із щільного синтетичного матеріалу, досить жорсткого, щоб утримати лікоть у стабільному положенні навіть при надмірному навантаженні під час різких рухів. Щільний контакт матерії з шкірним покривом розігріває дрібні судини, змушуючи їх розширюватись і забезпечуючи більш інтенсивну циркуляцію крові в районі ліктьового суглоба. Властива матеріалу налокотників еластичність сприяє щільному обхвату налокотником руки спортсмена. Оптимальне поєднання щільності з еластичність демонструють налокітники SBD.

Чим хороші налокітники SBD


Налокотники виробництва фірми SBD Apparel мають численні переваги:

міцним та еластичним неопреном як матеріал;

екологічністю та нешкідливістю неопренових волокон для шкіри;

інтенсивним повітрообміном через неопренову тканину;

щільністю, достатньою для гарантованого збереження суглоба (товщина налокотника - 5-7 мм);

оптимальною довжиною, що забезпечує повний захист ліктя (від 21 до 25 см);

красивим та презентабельним виглядом з усіх боків;

високою якістю виробів завдяки зосередженню виробництва у Великій Британії.

Де купити налокітники для пауерліфтингу?


Бажаючим придбати налокітники для пауерліфтингу, зручно це зробити в інтернет-магазині SBD UKRAINE. Наш магазин є єдиним на території України офіційним представником компанії SBD Apprel. Завдяки представництву цієї провідної світової компанії з виробництва екіпірування для силових видів спорту відсутня потреба у співпраці з посередницькими структурами. Це робить наші ціни на продукцію SBD привабливою для покупців. За бажанням клієнтів нашого магазину здійснюється адресна доставка налокотників та іншого спортивного екіпірування, замовленого у нас.

Вгору