Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Колінні бинти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бінти для колін у пауерліфтингу призначені для захисту від травмування колінного суглоба спортсмена. Крім цього, наявність бинтів допомагає підвестися після присіду. Це дозволяє не тільки інтенсифікувати тренування, а й досягати більш високих результатів у змаганнях.

Відсутність бинтів при посилених тренуваннях і на змаганнях може призвести до вивиху колінного суглоба за сильного фізичного навантаження. Травми подібного роду загрожують важкими ускладненнями. У багатьох випадках їх наслідки повністю не зникають. Це може не лише поставити під питання подальшу спортивну кар'єру, а й стати серйозною перешкодою для повноцінного повсякденного життя. Щоб такого не сталося, у пауерліфтингу використовуються колінні бинти для присіду.

Як діють колінні бинти


Якщо бинти використовувати правильно, то вони надійно фіксують колінний суглоб.

У цьому коліну залишається деяка свобода горизонтального руху рахунок еластичності бинта. Таким чином запобігає передчасному зносу суглоба при інтенсивних заняттях пауерліфтингом.

Розігрів коліна при використанні бинта покращує внутрішньосуглобовий кровообіг та змащення внутрішніх поверхонь колінної чашки.

Бінт стабілізує положення ноги при присіді, що допомагає утримувати рівновагу при великому навантаженні. Згідно з даними досліджень, завдяки одному косому витку колінного бинта спортсмен отримує додаткове зусилля від 4 до 5 кг. Двометровий бинт, здатний обмотати коліно від 6 до 9 разів, дає до 35 кг додаткової сили при присіді.

Переваги колінних бинтів SBD


Колінні бинти виробництва компанії SBD Apparel мають значний список переваг:

як тренувальні, так і призначені для змагань бинти SBD мають достатню м'якість, щоб забезпечити комфорт при рухах;

висока еластичність робить ці колінні бинти ще зручнішими;

запатентована суміш гуми та поліестеру, з якої виготовлений бинт, робить його міцним, довговічним та твердо фіксуючим коліно.

Де купити бінти для пауерліфтингу в Україні?


Якісні бинти для присідань купити в Україні наразі досить легко. Для цього потрібно замовити їх у спеціалізованому магазині екіпірування для пауерліфтингу SBD UKRAINE, що працює в мережі Інтернет. Магазин SBD UKRAINE є єдиним українським офіційним представником SBD Apparel. Завдяки прямим постачанням спортивного екіпірування від виробника, наш магазин не має потреби нести додаткові витрати. Це допомагає підтримувати найнижчі ціни на будь-який товар.

Вгору