Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Пояс для пауерліфтингу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пояс для пауерліфтингу призначений для несення двох функціональних навантажень - захисної функції та допомоги при роботі з вагою.

Здійснення функції захисту — додатковий опір, що створюється поясом. Воно не дає згинатися поперекового відділу хребта, запобігаючи його деформації та травмуванню. Це свого роду додатковий корсет, який надійно оберігає від важких травм. Інше важливе призначення пояса – допомога при силовому тренінгу.

Вона полягає в наступних перевагах:

  • максимальному використанні мускулатури, що формує черевний прес;
  • більш стійке положення хребетного стовпа;
  • додаткову опору, яку отримує при використанні пояса хребет;
  • постійне розігрів поперекового відділу, що покращує його кровопостачання.

Якщо носити пояс лише в період найінтенсивніших тренувань і на змаганнях, він не має жодного негативного впливу на здоров'я та м'язову масу. Щоб підібрати його правильний розмір, необхідно виміряти талію спортсмена і відібрати від 5 до 8 сантиметрів від її кола. Одним із найбільш підходящих поясів для пауерліфтингу є пояс на карабіні, оскільки він забезпечує максимальну зручність використання.

За даними різних досліджень, заняття пауерліфтинг без спеціального поясу істотно підвищують ймовірність травмування спортсмена. Для гарантованого запобігання травмам потрібна фірмова якісна модель — наприклад, пояс SBD для пауерліфтингу.

Переваги поясу SBD Apparel

Пояс для пауерліфтингу з карабіном виробництва компанії SBD має такі переваги:

  • запатентованою застібкою, що поєднує максимальні можливості регулювання з надійністю та плавністю ходу, які забезпечує механічний карабін;
  • промасленою шкірою, що має преміальну якість з чорною зовнішньою частиною і червоною внутрішньою поверхнею;
  • повною відповідністю своїх розмірів та функцій стандартам, прийнятим в IPF;
  • ексклюзивним виготовленням на британських підприємствах, що гарантує надійність та унікальну якість.

Де купити пояс для пауерліфтингу в Україні?

Ви завжди можете придбати пауерліфтинговий пояс в Україні, скориставшись послугами нашого магазину. Саме він здійснює офіційне представництво компанії SBD Apparel, що виробляє спортивне приладдя в нашій країні. У наших схемах не беруть участі посередницькі організації, тому ми реалізуємо пояси для пауерліфтингу SBD за найнижчою ціною, яку можна запропонувати за продукцію світового лідера. Здійснюється доставка придбаних поясів в Україні.

Вгору