Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Гетри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

При станової тязі штанги, що є однією з дисциплін пауерліфтингу, гриф іноді неминуче стосується ніг. І якщо вони нічим не захищені, такий дотик загрожує саднами, синцями та іншими незручностями, яких при відповідному екіпіруванні спортсмена можна було б уникнути. Очевидно, що найкращий захист у такому разі — довгі панчохи з матеріалу, що облягає ногу, пом'якшує дотик грифа штанги. Саме таким захистом є гетри для пауерліфтингу.

Як діють гетри для станової тяги


Якщо гриф штанги зачіпає ноги спортсмена і щільно стикається з ними під час виконання станової тяги, головне завдання гетр - запобігти дряпанню металом легко вразливої ​​шкіри людини. Крім того, щільна тканина амортизує удари грифа об ноги, пом'якшуючи хворобливу дію штанги. Дія гетр покращує не тільки настрій і самопочуття пауерліфтера, а й результати, що досягаються ним. Для цих цілей матеріал, з якого виготовляється даний вид екіпірування, повинен бути ідеально гладким, міцним, еластичним і добре амортизуючим. Всі ці властивості мають гетри SBD.

Переваги гетр SBD


Високоякісні гетри виробництва компанії SBD Apparel мають добре помітні переваги в порівнянні з аналогічними виробами:

завдяки міцному синтетичному волокну щільної трикотажної тканини гетри довго не стираються та надійно захищають ноги при контакті з грифом штанги;

матеріал, що складається із суміші поліаміду та еластану, добре амортизує при контакті штанги з ногою спортсмена;

щоб гарантувати якість гетр та іншого екіпірування, компанія SBD не розміщує своє виробництво поза Великобританією;

гетри виробництва SBD відрізняються чудовим зовнішнім виглядом;

вся продукція компанії отримала схвалення IPF.

Гетри для пауерліфтингу в Україні.


Купити гетри SBD гарантовано високої якості та за прийнятною вартістю можна в інтернет-магазині SBD UKRAINE. Магазин став офіційним представником компанії SBD Apparel у нашій країні. Це дає нам можливість працювати з SBD самостійно, не звертаючись за послугами до посередницьких фірм. Досягнута таким чином економія відбивається на цінах — всі вироби SBD у нашому магазині вони гранично низькі. Оплата може здійснюватися як за допомогою популярних систем електронних платежів, так і готівкою при отриманні придбаного товару. Здійснюється адресна доставка покупок.

Вгору