Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Наколінники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Неопренові наколінники – одні з найкращих виробів для захисту колінного суглоба під час занять пауерліфтингом. Наколінники необхідні, оскільки вони захищають колінний суглоб — одне з найуразливіших місць спортсмена, який займається силовими видами спорту. При заняттях пауерліфтингом без наколінників дуже великий ризик пошкодити колінний суглоб. Наслідки цієї травми можуть виявлятись протягом усього життя. Щоб цього не трапилося, існують спеціальні наколінники для присідань та інші пристрої, що розігрівають, утримують колінну чашку та стабілізують суглоб.

Принцип дії наколінників з неопрену

Неопрен, що використовується для виготовлення наколінників, має хороші теплоізоляційні властивості. Тому він постійно розігріває колінні суглоби, не випускаючи тепло назовні. Будучи розігрітими, колінний суглоб набагато рідше травмується. Крім того, пристосування, що щільно облягають ноги в колінному суглобі, запобігають вивихам колінної чашечки та іншим пошкодженням. Без наколінників такі травми при силових заняттях дуже можливі.

Наколінники для пауерліфтингу SBD Apparel: ключові переваги

Наколінники для зали повинні відповідати певним вимогам, що застосовуються до розмірного ряду, конструкції та матеріалу. Наколінники SBD за цими показниками є одними з найкращих завдяки низці конкретних переваг.

  1. У компанії SBD – один із найбільших розмірних рядів. Кожен може купити наколінники SBD, що ідеально підходять за розміром. Цим забезпечується суттєва надбавка до присіду.
  2. Підвищенню функціональності наколінників також сприяє їхня велика довжина, характерна для продукції SBD.
  3. Неопрен як сучасний матеріал найкраще сприяє виконанню наколінниками своїх функцій. Купити неопренові наколінники SBD - значить забезпечити колінному суглобу ідеальний розігрів та повну безпеку.
  4. Завдяки особливому дизайну наколінників виробництва компанії SBD навантаження при присіданнях розподіляється вздовж швів, що тягнуть, що підтримує суглоб і мускулатуру під час вправ, пов'язаних з пауерліфтингом.

Де купити наколінники для присідань в Україні?

Інтернет-магазин SBD UKRAINE, що працює в мережі, здійснює функції офіційного представника компанії SBD Apparel на території України. Тут є можливість купити наколінники для пауерліфтингу різноманітних розмірів гарантовано високої якості. Ніде більше наколінники SBD купити настільки дешево не вийде — адже ми працюємо з цією компанією, що лідирує у світі безпосередньо.

Для бажаючих купити наколінники в Україні здійснюється доставка по всій країні.

Вгору